duchové? Kdo jsou?

10. května 2015 v 9:44
Duch. Strašidlo. Neexistuje. Tohle si vybavíte, když se řekne "duch"?

Duch je duše. Takže Ty máš taky ducha. Duch není kluk ani holka, u duše se to většinou nerozlišuje. Jak se člověk takovým duchem stane? Jaké jsou druhy duchů? Ublíží nám? Jak s nimi mluvit? Jak se jich zbavit? Jak jim pomoci? To vše se dozvíte v následujícím článku. Začneme tím, kdo to duch je.

Co je duch?

Duch je duše. Když někdo zemře, většinou ho čeká reinkarnace(vtělení se do nového těla), přičemž si nepamatuje na původní životy. Ale pokud člověk na něčem lpěl(majetku), či snad se o někoho bojí, zůstává na Zemi jako duch. Duchem se může stát i v případě, že ho někdo zabil a případ nebyl dořešen, či byl obviněn někdo jiný, nebo byla spáchána nějaká nepravost ohledně jeho smrti(např. sfalšování závěti). Potom duch bloudí po světě a hledá pomoc.

Může mi duch ublížit?
Proč by ti ubližoval? Pravda, vyděsit tě může. Maximálně tě na chvilku zaškrtit, ale to jsem slyšela jednou za život a je to nepravděpodobné. Jen pozor, aby se za někoho nevydával(např. mrtvého příbuzného)

Proč chodí duch zrovna za mnou?
Očividně si myslí, že mu pomůžeš, dostat se "na druhý břeh". Toho se dá docílit snadno, viz další část článku. Tím, že je dostaneš "pryč", jim pomáháš. Většinou.

Druhy duchů


Máme několik druhů duchů?
. Nebudu je nazývat "odborně", to by možná bylo nesrozumitelné.

1. ZBLOUDILÁ DUŠIČKA:) Tenhle duch jen tak bloudí, zhlíží na nás a nevšímá si nás. Je neutrální, vidíme ho jako obláček páry, nic nám od něj nehrozí. Nejspíše čeká, až ho někdo odvede na druhý konec.

2.VTIPÁLEK:I No. Tenhle je schopný, vyděsit vás k smrti a mít z toho srandu. Jako Protiva z Harryho Pottera. Vydává zvuky, schazuje věci, ale nubližuje nám.:)

3.POLTERGAIST:( Bacha. Nebezpečnej. To je ten z hororů, ale nemůže ás zabít, nebojte. Shazuje věci, strká do vás. Právě tenhle sice nejnebezpečnější, ale strachem nic nezmůžete.

Jak se duchů zbavit?

Nějaký duch je u Tebe v pokoji? Většinou s ním nemusíš nic moc dělat, ale jestli na sebe bere děsivé podoby atp., něco přecijenom udělat musíš. Je to lehké. Sedni si, zavři oči a popros andílky(nebo někoho jiného, to je na tobě), aby ti poslal něco jako zlatou nit(prostě zlatý světlo jako laser), která odvede ducha pryč. Hotovo. Mělo by to zabrat, ale kdyžtak se obrať na odborníka!


KDE SE NEJČASTĚJI DUCHOVÉ VYSKYTUJÍ A JAK SE JIM VYHNOUT?

Častá místra jsou hřbitovy, místa, kde někdo zemřel atd. Duchům se většinou nevyhneme, pokud se na nás "nalepí", nemusíme to ze začátku ani vědět. Jeden takový duch mě pozoroval zpoza stromu a všimla jsem si o až doma. Takže tak. Nesnažte se duchy VYVOLÁVAT! MŮŽETE SI ZPŮSOBIT NEPŘÍJEMNOSTI!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lyrfiel Lyrfiel | Web | 11. května 2015 v 16:53 | Reagovat

Odkud tohle všechno víš? :)

2 Ema Ema | Web | 11. května 2015 v 19:01 | Reagovat

Mám tolik zkušeností, že bych to popravdě ani vědět nechtěla, jestli mi rozumíš:)
Občas umí duchové dost vyděsit, ale za ty zkušenosti to stojí. Takže vše z vlastní hlavy(ale mozke tam zřejmě stejně nemám:D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama