Jak mluvit s andělem?

4. května 2015 v 11:58 |  Andělé
Chcete mluvit s andílkem a ono nic? Mám takový návod. Sama ho používám a potřebujete k němu vlastně jen odvahu. Nesmíte mít strach, že na vás promluví něco jiného, než je anděl.

Víte, démon/i na vás mluvit můžou, jestli se jich bojíte při kontaktu s andělem, ale na mě mluvili, i když jsem strach neměla. Ale to jsem kontaktovala víly. U Jima ani Kerriel - mých andílků - se mi nic podobného nestalo.

Jestli se bojíte, proste před kontaktem o ochranu. Nebo si jednoduše představte, že jste obklopeni bílým ochranným světlem, které pohltí všechno zlo.


Sedněte/lehněte si pohodlně. Nejdřív se trochu sklidněte, jako když se snažíte usnout. Na nic moc nemyslete. V duchu musíte vědět, o přesně chcete. A to je: Kontaktovat a mluvit s Andělem a slyšet jeho odpovědi.
Chvíli se na to soustřeďte. Potom vás zaplavý takový zvláštní pcit, že vás někdo poslouchá a věří vám/teplo po celém těle/nějaký jiný příznak toho, že už jste připraveni vnímat odpovědi andílka!:)

Anděl se vám buďto hned představí, nebo bude mlčet a jen vás poslouchat. Před očima možná budete mít barvy, obrázky, vzpomínky, nápisy. Třeba já a Jim-Viděla jsem jeho obrázek a jak se u něj píše slovo: Jim. A bylo to. Jim celkem dost na začátku mluvil, teď spíš naslouchá, ale mluví opravdu dost. Zato Kerriel se mi představila hned. Má ráda hudbu, to mi tky řekla a má takové zrzavé vlasy. A moc nemluví. Skoro vůbec, spíš zpívá a posílá takové vzpomíky a mylenky, obrázky a barvy...Jedna věc se mi nejprve zdála divná. Křídla. Já je moc nevnímala, neviděla. Ale zřejmě je mají - Jim i Kerriel.

Andělovi se můžete svěřit se vším. Pošle vám energii, či co. Mně si třeba Jim sedl k hlavě a rukama mi hlavou do ceého těla vysílal takovou bílou energii, úplně jsem ji cítila, když mi projela tělem.

U andělů si většinou nemusíte všimnout detailů: Oblečení, barvy oči atd. Jim má oči modré, Kerriel zelené. Jim je v takovém hábitu(vypadá to jako noční košile) a Kerriel...to nevím, ale moc toho na sobě zřejmě nemá.

Doufám, že článek pomohl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama