Oči.

5. května 2015 v 17:17
Za chvilku letím k očařce, kvůli změření zraku. O veůkých prázdninách jsem měla kolem tří dioptrií na každém oku, tak uvidíme, kolik mám teď. Ale vidím dost hůř...
Určitě dám vědět, jak špatný/dobrý zrak mám, ale rozhodně to nebude míň než 2,5(pro ty, kteří se neučili desetinná čísla:Je to dva a půl:P) dioptrie.

Nové brýle nechci mít samozatmavovací, páč s nimi nemám dobré zkušenosti. Šetří to zrak, nádhera, ale že by mi to slušelo? Zato babičce a tetě sluší! WTF??

Nehodí se ke mně kulaté brýle, ale nesmí být oc ostré, do přesnéo obdélníku. Musí být obdélníkové, ale zaoblené. Barva fialová/červená/modrá/žlutá, ale hlasuju pro nějakou fialovou. OMG, já se tááák těším!

Vlastně je zábavná celá prohlídka! Sedte u takového přístroje a pozorujete obrázky, čtete písmena, máte na sobě takovéí srandovní kovové "brýle"... Prostě co dodat? Těším se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A konečně neuvidím jen mlhu.

Ale zase problém: S brejlema nesem schopná vidět jiskřičky, duchy a ani ta světla kolem lidí, zvířat a rostlin(asi aura, já nevím).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christen Christen | Web | 5. května 2015 v 17:26 | Reagovat

já taky nosím brýle :/ a v létě dostanu nové, a taky musím k očnímu páč jsem slepá jako patrona :D
,,Ale zase problém: S brejlema nesem schopná vidět jiskřičky, duchy a ani ta světla kolem lidí, zvířat a rostlin(asi aura, já nevím)." coto? :D to jako vážně? :D

2 Ema Ema | Web | 5. května 2015 v 18:22 | Reagovat

Ano. vážně. Nevěříš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama