Horrory 18+?! Blbost!

6. června 2015 v 20:49 | Ema:) |  Jiné
Ahooj!
Vte, nad čím přemýšlím? Proč jsou horory od 18 let? No fakt, je to přece podivné. Tak třeba včera jsem se koukala na nějakej horor a skoro žádná krev.
Třeba mně krev, maso apod. nevadí. Já nesnáším takové to psycho... Někdo někam jede s přítelem, přítel se ztratí, jeho pokoj je najednou úplně neobydlený a podle všech přijel jenom ten někdo bez přítele a přítel vlastně vůbec nikdy nežil. No, to byla taková ukázka. Děsivý ne? Ne??

Proto jsem jako malá holka nekoukala na Hallo Kitty, ale při nejhorším na Pata a Mata. Teď je mým nejoblíbenějším seriálem Vraždy v Midsomeru, Můj přítel Monk, Je to vražda, napsala a podobně. Prostě miluju detektivky...:3 Já vím, je to podivné, ale je to tak. Sním o tom, že budu policistka a chci vyšetřovat vraždy. Třeba být patolog, ale to asi ne...:D

Horory podle mě nejsou špatné. Je to způsob, jak se vlastně vypořádat se strachy, jak se zdravě postrašit. Miluju strach, ráda se bojím, baví mě to. Proč se na horory dívat nesmím? Ve Futuramě jsou horší scénky a narážky na věci, o kterých by dět vědět neměly, ne? Všechno je plné násilý. I Krteček, Perníková chaloupka, Sněhurka...

V pohádkách nás učili, že dobro vždy zvítězí nad zlem. A já si připomenu, že je to lež, tím že kouknu na Horůůůrek:D Pamatuju si, jak jsem v knihovně vždycky chodla do oddělení pro dospělé, vzít si krvák:)

Nevím, jestli je to v pořádku, ale krev mi rozhodně vadí víc než ty spousty nechuťáren v Simpsonech, Futuramě nebo jných seriálech, ale je to tak.
Kdyby se děti směly dívat na horory, nežily by ve sladké iluzi, že je svět tvořený z lízátek... :P

Mnojo, ale aspoň jsem se mohla vypsat. Mám tu jakéhosi ducha a musím se mu věnovat.:)

Em:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama