jeden den v cizím těle

1. června 2015 v 14:11 | Ema:) | 
Jaké by to bylo, být v těle psa? Nebo koně...kočky, křečka, papouška, mé mámy, bráchy, babičky...? Já si občas nemůžu uvědomt, že ostatní taky vidí, cítí a že jsou to lidi. Zdá se mi, že se od nch tak strašně liším, až jsem šedá myška ztracená v davu. "Jaké by to bylo, zažít jeden den v těle někoho oblíbeného?" říkám si, "Nějaké superstar, nebo třeba v těle bezdomovce? Anebo poznat život na Aljašce pomocí těla někoho cizího... Zjistit, jak probíhá běžný den slunéčka sedmitečného, či jak chutnají pokrmy z těch nejzalehlejších zemí světa..."

Kdybych mohla, chtěla bych s zkusit, být někdo slavný a oblíbený, aspoň jednou. 24 hodin slávy v těle Elvise Preslyho...:D Anebo se proletět jako mé totemové zvíře - sněžná sova. Nebo běhat jako lev.

Přemýšlím, že jsem se sebou asi pořádně nespokojená. Proč bych se jinak zamýšlela nad tím, nad čím se zasmýšlím? Notak, možná mám nadváho, možná jsem blondýna a možná nemám jen samé jedničky, ale stále mám tolik darů, nadání a zálib, že bych to za nic nevyměnila. To ratši nebudu lovit a nebudu mít miliony fanoušků, ale budu se dál zabývat zpěvem, hraním na hudební nástroje(teď se začnu učit na pátý), kreslením a nehmotným světem, psaním mých příběhů a básniček...
A možná nebudu lítat jako sova, ale aspoň nebudu mrznout někde na severním pólu. Možná nepoznám odlehlé země, ale pokusím se pomoci té své...:)

Em...:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 1. června 2015 v 20:58 | Reagovat

Taky jsem hodně dříve toužila po tom, abych zkusila být na chvíli v kůži někoho jiného... abych otestovala, jestli se nemá lépe... ale pak jsem si uvědomila, že bych to možná nezvládla a že já jsem prostě já, nejlepší verze sebe sama a pouze já dokážu být já :D

2 Ema Ema | 2. června 2015 v 7:06 | Reagovat

Mě by se líblo, být v těle Severuse Snapea, teda dokud bych nemusela na wc...blé:DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama