Můj vzhled

10. června 2015 v 20:46 | Ema:) | 
Původně jsem vás chtěla nechat, aby jste si o mně vytvořili obrázek sami, ale jelikož mi přišla na mail žádost o foto a já ji zamítla, aspoň nějak vám to vynahradím. Neposuzujte mne podle národnosti, barvy vlasů, očí, prosím vás:)

Vlasy
Blond kousek pod ramena, velmi husté, mírně nahnědlé.

Oči
Modro-zelené, kolem panenek mám dvě modré "hvězdy".

Brýle
Tmavé s duhovýma nožičkama, velké.

Výška
150 něco:D

Váha
Něco přes 55, což je pro mou výšku nepřiměřené.

Rysy obličeje

Umím něco, čemu říkám Pohled ďábla. Umím se totiž na někoho podívat strašně děsivě očima, což nevím, jak umím, ale je to tak. Jinak mám obličej spíš jemný, mám pihy, beďary a znaménko nad obočím, nechybí jizva na čele(nejsem Potter, ale nějak se mi tam vzala jako malé, když jsem spadla).

Povaha
Ztracená ve světě, nedůvěřivá, nemá sebevědomí, znuděná, se smyslem pro humor, miluje všechno nehmotné, výbušná, milující své blízké, ráda by byla šťastná, ale nesplní se jí to. Nejhezčí je pro ní, když ji někdo obejme a řekne, že ji má rád, což už dlouho neudělala ani její matka.:(( Touží po kamarádovi, který jí bude rozumět, podporovat ji, mít ji rád, nebude se jí smát, obejme ji a řekne jí, že ji má rád, ale zatím se nikdo takový nenašel. Vím, že se najde díky slibu z minulého života

Snad jsem vám pomohla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama