"Paní, mňouká vám kabelka."

10. června 2015 v 17:26 | Ema:) |  Jiné
Tak si tak sedím naproti řediteli, který rozhodne o mém přijetí na novou školu. Máma sedí vedle mě, povídá si s nm, on po ní dost divně kouká. Z toho ředitele nemám dobrý pocit. Sice vypadá v tom fraku, s nádhernými vlasy a krásným pohledem neuvěřitelně sexy, ale stejně.

Sedí v koženém křesle, máma si stěžuje na šikanu v naší škole a občas začne divoce máchat rukama, místy jsem ji musela zklidnit. Trvá to dost dlouho. Od té chvíle, co jsem si s ním podala ruku a řekla: "Dobrý den.", j mi podivně. Mám takovou schopnost, že vím, jaký ten člověk je, jaký bude náš budoucí vztah, co cítí a podobně. Pan ředitel byl velmi znuděný.

Když padlo téma na šikanu, znervózněl, opřel se a prsty posunul vysvědčení po stole směrem k nám, což bylo jasné gesto toho, že máme jít, ale byla jsem jediná, kdo si ho všiml. Jsem vnímavá, neunikne mi žádná narážka, skryté gesto nebo něco podobného.

Při pohovoru se snažím být klidná, dívat se na ředitele (podle toho, jak vypadal, jsem se nemohla dívat jinam:3), neklepat se, nekoktat a celkem se mi to dařilo. Máma chvílemi zvyšovala hlas, já jsem se chvílemi klepala.

Zatím vše probíhá v pořádku, ředitel říká, že se ještě zamyslí a podobně. V tom se z máminy kabelky začne ozývat: "Mňáááu, mňau, mňau, mňááůůů..." "Paní, mňouká vám kabelka." řekne ředitel(jak bystré). Bylo to mámino nové vyzvánění na mobil, ale úlet to byl hustej:D
Tak uvidíme, uvidíme.
Takže mě doufám vezmou, říďa si snad nemyslí, že máma pašuje kočky a já jsem celkem veselá:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama