"Přijdu za rok, mám tě rád."

10. června 2015 v 20:58 | Ema:) |  Jiné
Měla jsem možnost, nahlédnout do minulého života. vše navazuje na jeden sen, ale to je na dlouho, raději to shrnu.

Šla jsem na procházku a něco jsem cítila. Byl to někdo, koho jsem strašně milovala a najednou jsem měla pocit, že ho potřebuju obejmout, byla jsem šťastná, že je zpět. Ale nebyl, ani jsem nevěděla, o koho jdeozbrečela jsem se, že tu není. Takové to je, když někdo někoho miluje. Moc jsem ho milovala a miluju.

V mysli se mi objevili vzpomínky, jak ho odváděli. Měl uniformu a nějakou hvězdu jako maj policajti. A nechal mi vzkaz, na kterém stálo:
Moje milá,
vrátím se za rok. Mám Tě rád.

Podpis chyběl, ale viděla jsem jeho obličej. Byla to podivná hipnóza, napsala jsem ten vzkaz na kus papírku a nakreslila jsem jeho obličej. Vím, že se už nevrátil, ale ani nevím, kam ho vedli. Prostě jsem se tehdy probudila a byl tam jen ten paírek.

Když jsem zase viděla ten dopis, který nebyl napsaný mým písmem, ale napsala jsem ho já, brečela jsem strašně dlouho. Řekla jsem to mámě a ona říkala, že takovéhle sliby se dodržují a že přijde, ať se nebojím, v tomhle životě. já vím, že přijde a Jim říkal, že možná skutečně až za rok, ale to je taky na dlouhé vyprávění.

Každopádně jsem si založila jeho obrázky i ten vzkaz a už vím, co je, někoho milovat. protože já toho muže miluju, ta vůně mi ho ukázala. Nevím, kam ho ti pitomci odvedli, ale měl uniformu, tak třeba do války. Doufala jsem, že se vrátí, ale nevrátil.

Strašně moc se těším, jestli přijde. Mocmocmoc se mi stýská, ani nevíta jak. Jako by někdo sebral vaše rodiče/partnera. Mám ho strašně moc ráda, nevím kde se ve mě ty vzpomínky vzaly, ale prostě je součást mého života. Už vím, proč si připadám tak neúplná.

Kdybyste někdo byl ochoten poradit mi... Třeba jestli nevíte, kam ho odvedli, jak ho najít a podobně, budu vám strašně moc vděčná, protože ho prostě miluju, nemůžu bez něj žít, i když neznám jeho jméno. Prostě nemůžu. Je to někdo, koho jsem hledala a hledám celý život. Ten lístek papíru se vzkazem je to nejdůležitěší a nejcenněší, co vlastním...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama