Andělé

Thobias - Můj strážný anděl

6. června 2015 v 23:16 | Ema:)
Tobiáš je můj třetí strážný anděl. Je silný, veliký, má v ruce jakési zlaté žezlo a zahání s ním vše zlé. Má obrovská křídla, kaštanově hnědé vlasy i oči. Moc toho nenamluví, pořád opakuje: "Nic není náhoda, všechno je osud.". Je klidný, vyzařuje z něj láska, chrání mě a já se s ním cítím v bezpečí. Moc si s ním nepovídám, ale jsem ráda, že ho mám:))

Em:D

Kerriel - Můj strážný anděl

6. června 2015 v 23:08 | Ema:)

Je to moje inspirace, má ráda hudbu, má červené vlasy a zelené oči, je hodná, klidná a mírná.
Mám ji moc ráda, ale se vším se jí nesvěřuji, jsem hodně nedůvěřivá... Kerri věřím, to jo, ale Jim mi rozumí víc...:/

Vypadá malinko jako víla, nemá zrovna moc oblečení, barevné vlasy a je moc hezká. Opravdu s ní můžu mluvit, ptát e jí, vždy mi odpoví.

:)
Em:D

Jim - Můj strážný Anděl

6. června 2015 v 23:04 | Ema:)
Jim je první andílek, se kterým jsem se v touze po tom, aby mi někdo rozuměl, spojila a navázala s ním kontakt. Má světlé vlasy nad ramena, něco jako noční košili - bílý hábit, malá křídla, smysl pro humor a hezký úsměv. Svěřuji se mu se vším, občas vedeme dlouhé rozhovory.

Když s ním mluvím, ani nevím, jestli používám jasno-vidění, jasno-slyšení, jasno-cítění nebo jasno-vědění. Je to něco jako vnitřní rozhovor, jako kyž si povídáte sami se sebou, jeho hlas slýchám dost málo, alen ano.
Je to můj nejlepší kámoš, sice ještě anděly nedokážu vidět, ale vím, kdy je vedle mě, posílá mi energii, nebo mě drží za ruku. Je moc hodný, usmívá se.

Vždy mi poradí, rozumí mi a nesoudí mě podle vzhledu. :)
Mám ho moc ráda a je něco jako "hlavní" (:D) strážný andílek...

Em:D

Jak mluvit s andělem?

4. května 2015 v 11:58
Chcete mluvit s andílkem a ono nic? Mám takový návod. Sama ho používám a potřebujete k němu vlastně jen odvahu. Nesmíte mít strach, že na vás promluví něco jiného, než je anděl.

Víte, démon/i na vás mluvit můžou, jestli se jich bojíte při kontaktu s andělem, ale na mě mluvili, i když jsem strach neměla. Ale to jsem kontaktovala víly. U Jima ani Kerriel - mých andílků - se mi nic podobného nestalo.

Jestli se bojíte, proste před kontaktem o ochranu. Nebo si jednoduše představte, že jste obklopeni bílým ochranným světlem, které pohltí všechno zlo.


Sedněte/lehněte si pohodlně. Nejdřív se trochu sklidněte, jako když se snažíte usnout. Na nic moc nemyslete. V duchu musíte vědět, o přesně chcete. A to je: Kontaktovat a mluvit s Andělem a slyšet jeho odpovědi.
Chvíli se na to soustřeďte. Potom vás zaplavý takový zvláštní pcit, že vás někdo poslouchá a věří vám/teplo po celém těle/nějaký jiný příznak toho, že už jste připraveni vnímat odpovědi andílka!:)

Anděl se vám buďto hned představí, nebo bude mlčet a jen vás poslouchat. Před očima možná budete mít barvy, obrázky, vzpomínky, nápisy. Třeba já a Jim-Viděla jsem jeho obrázek a jak se u něj píše slovo: Jim. A bylo to. Jim celkem dost na začátku mluvil, teď spíš naslouchá, ale mluví opravdu dost. Zato Kerriel se mi představila hned. Má ráda hudbu, to mi tky řekla a má takové zrzavé vlasy. A moc nemluví. Skoro vůbec, spíš zpívá a posílá takové vzpomíky a mylenky, obrázky a barvy...Jedna věc se mi nejprve zdála divná. Křídla. Já je moc nevnímala, neviděla. Ale zřejmě je mají - Jim i Kerriel.

Andělovi se můžete svěřit se vším. Pošle vám energii, či co. Mně si třeba Jim sedl k hlavě a rukama mi hlavou do ceého těla vysílal takovou bílou energii, úplně jsem ji cítila, když mi projela tělem.

U andělů si většinou nemusíte všimnout detailů: Oblečení, barvy oči atd. Jim má oči modré, Kerriel zelené. Jim je v takovém hábitu(vypadá to jako noční košile) a Kerriel...to nevím, ale moc toho na sobě zřejmě nemá.

Doufám, že článek pomohl.
 
 

Reklama