kolotoč lží

15. června 2015 v 21:06 | Ema:)

Niní bych se tu ráda veřejně litovala, takže to an nemusíte číst.

Jednoduše už nechci nic dělat. Koníčky, školu a tak. Ve škole mě šikanují, smějí se mi, nadávají mi, mlátí mě, vyhrožují mi, vydírají mě. Věčně do mě strká jeden tlusťoch, holky na mě křičí, nadávají mi, že jsem divná a dneska na mě zavolaly policii.
Prostě jsem šla vyzvednout bráchu a jedna holka na mě začala křičet. Měla jsem zrovna neuvěřitelné křeče v břiše a potřebovala k doktorce. Křičela na mě, že jsem kráva a brácha ani spolužačka se mě nezastali. Ani nevím, jak se jmenovala, neznala jsem ji. Pomlouvali mě, tak se mi smála. Tak jsem jí řekla, že ani nevím, kdo je a že ji neznám a ona říkala, že můj brácha je lepší než já a že já jsem kráva a podobně. To jsem vybouchla a zakřičela na ni: "Nech mě bejt, mám křeče v břiše a potřebuju k doktorce!" Ona se začala chechtat, potom vzala mobil a ukázala mi, jak vyíčí číslo 158. Řekla tomu poldovi adresu, kde jsme byli a že je tu nějaká holka, která ji obtěžuje. Řekla jsem, že já odcházím, že mám zpoždění a ona to zavěsila.
Mám toho dost. DOST DOST DOST DOST A JEŠTĚ JEDNOU DOST! Volají na mě policii. Svedou na mě průšvihy a málem mě kvůli nim vyloučí ze školy! Učitelky o mě šíří drby a jsou na mě zasedlé! Když jdu po chodbě, slyším, jaká jsem píča a kurva! Strkají do mě a u toho mečí. Posmvají se mi, že chodím s jedním ošklivým klukem, což nen prada. A dvakrát mě zmlátily devťačky a skoro každý den mi vyhrožují dalším zmlácením! Prostě už jsem unavená. Už to nedávám. Už to nezvládám. Už ne, proč?!"

EMO...

14. června 2015 v 10:11 | Ema:)
Poslední dobou mi vrtá hlavou jedna věc. EMO. Můžu být EMO? Nevím, jak bych to řekla doma, ale líbí se mi to. Všichni kteří mě znají, by si museli zvyknout. Každopádně začnu v září, přes prázdniny seženu oblečení a tak podobně. S líčením nemám problém, i když se většina lidí mého věku nelíčí...

Taky musím zhubnout, jinak jsem nahraná! No uvidíme. Když už mi doma nedovolí, líčit se, bdud chodit v černém. A když ani to ne, budu se jen jako EMO chovat. To vlastně dělám... Uvidíme, uvidíme....................

Jo a NEJSEM homosexuál, ale jic proti tomu nemám. Jen připomínka. Sice si některými věcmi nejsem jistá, ale to je fuk.

Em.

Písemky, písemky a ještě jednou PÍSEMKY!

11. června 2015 v 10:18 | Ema:)
Brzo nám uzavírají známky (brrr) a čekají nás písemmlinky. Jelikož máme se souborem dost vystoupení a tím pádem i zkoušek a do všeho se ještě připletly zkoušky z not, mám teď, co dohánět...:D
Každopádně jsem se díky velké pomoci a šprtání se, dostala ze 4 na 3 z matiky, což je super. Z Angliny mi vychází 2 a můžu to pomocí jednoho projektu a jednoho testu na 1-2, vytáhnout na 1!:DD Češtinu neřeším, to je 1 jako vždy. Vlastivěda je nějaká ta troječka, možná 2-, příroďák za 2, hudebka, výtvarka, pracovky a podobně jsou za 1, tělák za 2-3. Informatika je za 1, teď dělám závěrečnou práci, takže uvidím...

Každopádně vidíte, že jsem hezký průměr... 18:10 je 1, zbyde 8, čili 2. Takže průměrně bych z celého ročníku měla 2:)

tak se to snad zlepší, čuuus.

Em:D

Můj vzhled

10. června 2015 v 20:46 | Ema:)
Původně jsem vás chtěla nechat, aby jste si o mně vytvořili obrázek sami, ale jelikož mi přišla na mail žádost o foto a já ji zamítla, aspoň nějak vám to vynahradím. Neposuzujte mne podle národnosti, barvy vlasů, očí, prosím vás:)

Vlasy
Blond kousek pod ramena, velmi husté, mírně nahnědlé.

Oči
Modro-zelené, kolem panenek mám dvě modré "hvězdy".

Brýle
Tmavé s duhovýma nožičkama, velké.

Výška
150 něco:D

Váha
Něco přes 55, což je pro mou výšku nepřiměřené.

Rysy obličeje

Umím něco, čemu říkám Pohled ďábla. Umím se totiž na někoho podívat strašně děsivě očima, což nevím, jak umím, ale je to tak. Jinak mám obličej spíš jemný, mám pihy, beďary a znaménko nad obočím, nechybí jizva na čele(nejsem Potter, ale nějak se mi tam vzala jako malé, když jsem spadla).

Povaha
Ztracená ve světě, nedůvěřivá, nemá sebevědomí, znuděná, se smyslem pro humor, miluje všechno nehmotné, výbušná, milující své blízké, ráda by byla šťastná, ale nesplní se jí to. Nejhezčí je pro ní, když ji někdo obejme a řekne, že ji má rád, což už dlouho neudělala ani její matka.:(( Touží po kamarádovi, který jí bude rozumět, podporovat ji, mít ji rád, nebude se jí smát, obejme ji a řekne jí, že ji má rád, ale zatím se nikdo takový nenašel. Vím, že se najde díky slibu z minulého života

Snad jsem vám pomohla.

jeden den v cizím těle

1. června 2015 v 14:11 | Ema:)
Jaké by to bylo, být v těle psa? Nebo koně...kočky, křečka, papouška, mé mámy, bráchy, babičky...? Já si občas nemůžu uvědomt, že ostatní taky vidí, cítí a že jsou to lidi. Zdá se mi, že se od nch tak strašně liším, až jsem šedá myška ztracená v davu. "Jaké by to bylo, zažít jeden den v těle někoho oblíbeného?" říkám si, "Nějaké superstar, nebo třeba v těle bezdomovce? Anebo poznat život na Aljašce pomocí těla někoho cizího... Zjistit, jak probíhá běžný den slunéčka sedmitečného, či jak chutnají pokrmy z těch nejzalehlejších zemí světa..."

Kdybych mohla, chtěla bych s zkusit, být někdo slavný a oblíbený, aspoň jednou. 24 hodin slávy v těle Elvise Preslyho...:D Anebo se proletět jako mé totemové zvíře - sněžná sova. Nebo běhat jako lev.

Přemýšlím, že jsem se sebou asi pořádně nespokojená. Proč bych se jinak zamýšlela nad tím, nad čím se zasmýšlím? Notak, možná mám nadváho, možná jsem blondýna a možná nemám jen samé jedničky, ale stále mám tolik darů, nadání a zálib, že bych to za nic nevyměnila. To ratši nebudu lovit a nebudu mít miliony fanoušků, ale budu se dál zabývat zpěvem, hraním na hudební nástroje(teď se začnu učit na pátý), kreslením a nehmotným světem, psaním mých příběhů a básniček...
A možná nebudu lítat jako sova, ale aspoň nebudu mrznout někde na severním pólu. Možná nepoznám odlehlé země, ale pokusím se pomoci té své...:)

Em...:)

Jsem z5

31. května 2015 v 18:50 | Ema:)

Tak jsem zpátky, po DLOUHÉM víkendu!:D


Jsem tu, na počítači, na blogu, připravena na psaní článků! Ovesná kaše se mi hřeje v mikrovlnce, na bratrově tabletu se ozývají hlasy youtuberů a v mé hlavě je to samá velká myšlenka. Být vegan...nebýt vegan...?! Prostě nevím! Začínám jíst jen BIO výrobky, vejce jsem vyřadila z jídelníčku úplně, dám si jen ty od slepic, které pobíhají na pozemku mé babičky!

Mlíko a jogurty ale jen tak omezit nemohu, přeci ještě o pár cenťáků povyrůst musím. Takže uvidíme, čas přeci dělá zázraky, ne? Tik, tak, tk, tak, tk, tak..................

Kde je ten zázrak??

Em:D

Skinny morčátko?

17. května 2015 v 10:41
Tak si to představte!
MOŽNÁ dostanu Skinny morče! To je takové nahaté malé morčátko.

Babi je alergická na morčata, ale proti Skinnymu nemůže nic namítat:D

Jak by mělo vypadat?
Bílo-hnědo-béžové, černá očka, žádné chlupy na čumáčku, čumáček bílý, malé, hodné.

Jaké chci pohlaví morčátka?
Holčička!!!

Jméno morčátka?
Miki, Kiki, Lucy, Lola... Nevím:D

Mám dost času?
Jasně! Ráno nakrmím, až se vrátím ze školy, nakrmím a pohraju si s ním, večer nakrmím.

Nebudou mu chybět přátelé?
Po seznámením s králíkem rozhodně ne!

Dovolí to rodiče?
Pokud na Skinnyho našetřím(morče, klec, hračky...), tak ANO!(:D)

......

Tak snad za ten měsíc/dva přibudou fotečky morčátka!

mé schopnosti se zvětšují

13. května 2015 v 8:23
Vidím jasněji auru, začala jsem duchy i slyšet, všechno vidím líp - začalo se zapojovat třetí oko.

Třetí oko je na čele-mezi očima, jakoby. Když teď nenosím brýle, vidím rozmazaně. Až si je nasadím, zase neuvidím nic, protože se bude všechno soustředit jen na oči, aby viděly. Třetí oko se zapojuje, když nemáte brýle ani nic, co by vlastně nějak zaměstnávalo smysly.

Takže abych se vrátila k tomu, co se mi díky rozbitým brýlím zlepšilo:

  • Vidění aury
  • vidění duchů
  • Slyšení bytostí
  • Naslouchání okolí
  • Opatrnost
Takže je to super. Mimochodem se mi zdál nádherný sen, kde byl Severus Snape a nějaká Upířinky, či co. Ale bylo to celé dojemné:')

KONTAKT

9. května 2015 v 23:55
Tak jo, pár lidí se mně ptalo na Facebook a můžu říct, že ho nemám!
Ale mám mail-blogemma@email.cz, na který mám přístup samozřejmě jen já:) Ráda poradím ať s věcmi týkajícími s nadpřirozena a nehmotného světa, tak s vegetariánstvím, či jakýmkoli problémém. Nabízím, že Ti vyložím zdarma:) Tarotové karty.(Jak se Tvůj vztah s někým-osobou či něčím-třeba nemocí má TEĎ a co dělat. Napíšu vám, co se o kartě v dané pozici píše, ale pochopit ji musíte vy.

Duchové?

5. května 2015 v 20:19
"A zase problém: s brejlema nejsem schopna vidět duchy, jiskřičky ani světla kolem lidí, zvířat a rostlin". Tak tahle věta už nkoho překvapila. No, takové vysvětlení pro všechny, kterým se zdám být blázen...

Podívejte. Někdo věří, že ho ochrání Kristus, jiný věří na desítky malých bohů a bůžků a někdo věří, že vidí víly. Že vidí víly, andílky a elfy, umí léčit, vidět. A já taky. Vykládám Tarotové karty. Učím se s křišťálem. Vidím duchy a jiskřičky-víly, vidím auru. A vím, jaký člověk je, aniž bych s ním promluvila(musím ho vidět, přes internet mi to nejde).

Začalo to zhruba šestým rokem života. Teď se díky Aluska.org můžu učit novým věcem. :)

Je to super.
Je to užitečné.
Funguje to.
Pomáhá to.
Je to pravda.

Takže tak.:)))

Ema:)))

Šachy? Šachy!

5. května 2015 v 10:05

Tak jo. Víte, chtěla jsem provozovat nějaký sport. Ne, tak nechtěla... Ale máma na tom trvala, tak jsem se pro jeden sport rozhodla.


Šachy. Vždycky se mi nějak líbily. Dřevěné figurky, výkřiky: Pěšec na A1!, 64 čtverečků... Nádhera. Takže se chci přihlásit a šachový kroužek. Už jsem koukala na videa a možná už tomu trochu rozumím. Teda... Jen tomu, že bílý začíná, že když sahnu na jednu figurku, musím s ní hrát a že pěšec může jít jen o jedno políčko...

Ale máma myslí, že mě to nebude bavit. Jako to nebavilo jí. Ale kdo ví? Mě tyhle hry baví, třeba Maršál a Špión, jestli znáte. Chtěla bych krásné dřevěné figurky, pečlivě vyřezané, nesmí být plastové!!!:-)

Mimochodem ano, šachy jsou odvětví sportu. Jako fotbal. Nebo hokej, který teď všichni tak sledují. Král, Dáma, Pěci atd... Komu by se to nelíbilo?

Takže čus:-D

Em:)
Jo a nezapomeňte na SuperStředu.

Nová-stará přezdívka.

1. května 2015 v 16:16
Tak Sebastiana není hezké jméno, ne. Říkejte mi normálně Emo, Em. Je to krátké, hezké a snadné k zapamamatování. Chystám si vytvořit nějaké...lepší jměno a to smícháním jmen, která mám moc ráda. Což jsou: Ema, Sebastian, Jonatan, Hana. Samozřejmě ne celá jména. Do té doby jsem Ema.

Mé vysněné povolání?

1. května 2015 v 7:39
Co bych chtěla dělat za práci...? Já v tom mám jasno.

Spisovatelství - psaní mě prostě baví.

Policista - Psaní mě zřejmě neuživí. Ale nechci bejt ten policajt na přechodech, ani na dálnici, ale vyšetřovat zločiny. Anebo jezdit na koni v parku, to by bylo něco(ol)

Policajt jako Troy, spisovatelka jak Rowlingová. Mimochodem čtu teď od Rowlingové podruhé Harryho Pottera, tak se mám fajn.

Jo a asi jsme se usmířili s Alisonem, takže tak.:)

Sebastiana, která si uvědomuje, že jméno Sebastiana neexistuje, maximálně Sebastian, a štve jí to, protože se chce jmenovat Jonatan, ale muselo by se to vyslovovat anglicky a to se v Česku myslím nesmí a navíc není kluk.:)
 
 

Reklama