Zážitky

Jak já se stydím za minulost

10. května 2015 v 8:52
Minulost utekla, byla nespravedlivá, tak jako je nespravedlivý celý život. Já jsem byla malá. Já jsem byla hloupá! A myslela jsem si, že jsem poloupír. Co mě to napadlo?? Jen se koukněte na Paranormalworld.infoblog.cz Áno. Jsem stále ještě jeho majitelem a pořádně se za něj tydím.

Kolikrát muselo tolik blogerů a blogerek smazat své stránky, aby zakrili minulost, své lži, kterým věřili? A víte, kdo nás, ano mě a spooooooooustu lidí, co znám, ovlivňovalo? Jeden blog. Dost známý blog o nadpřirozenu. Možná ho i znáte.

A taky jsme chtěli, aby existovalo i něco jiného, než je nudná škola. Upíři, vlkodlaci, ptákodlaci... Hele, podívejte. Víly, elfové atd.-existují. Jsou to jemnohmotné bytosti, které můžeme vidět. Ale ze člověka se stát nemůžou. Ani po smrti. A upíři-existujou. Neslyšeli jste o energetických upírech? Ale já vám to povím na rovinu a nebudu obcházet kolem horké kaše.

Upíři. Milovala jsem upíry, měla jsem vše s upírama a zároveň všude česnek. Bylo to tak divné, že když jsem mámě řekla, že chci mít místo postele rakev jako upír, šli jsme to řešit s jakousi kinezioložkou, jestli si pamatuji správně. A já jsem na upíry věřila... Prostě... Jako když vezmete dítěti víru v Ježíška nebo Santu. No a jak jsem stárla, hledala jsem na internetu návody, jak se stát upírem, až jsem jeden našla. Víte, udělala jsem ho, ok. A pak se nic nedělo až na... Měla jsem chuť na krev. Ale upír jsem samozřejmě být nemohla. Jednoduše mě okolí zmanipulovalo k tomu, abych začala silně věřit a když mé tělo necítilo žádnou změnu po rituálu, vymyslelo si ji:D Samozřejmě že to přešlo.

Ale já a upíři... Já někde v koutku duše, úplně v koutečku duše, věřím, že něco jako oni mezi námi je. Stydím se za to, protože ta větší část mi říká, že není. Ale to je jedno.

Jak jste na tom vy?:/

Ema, která se dřív podepisovala jako Sebastianna:D
 
 

Reklama